+48 505 727 255 Zamów przez telefon
Strony Internetowe
Spójność
i czytelność
Pełna
responsywność
Nowoczesny
design
Pozycja
w Google
WordPress
Gwarancja
i wsparcie
Spójność i czytelność

Strony które projektujemy charakteryzują się wysoką integralnością względem istniejącej identyfikacji firmy. Nasza praca to naturalne rozszerzenie Twojej marki o nowoczesny wizerunek w sieci.

Na pierwszym miejscu, w naszych projektach stawiamy na klarowność w przekazie. Tworzymy treści przystępne i łatwe w przyswojeniu. Dbamy o to żeby tworzone przez nas strony internetowe, blogi i serwisy były przejrzyste, a odwiedzający je użytkownik mógł zapoznać się ze wszystkimi informacjami w przeciągu kilku sekund.

Pełna responsywność

W naszej pracy zastawsze wykorzystujemy najnowsze standardy UI/UX, a co za tym idzie oferujemy produkty przystosowane do użytku z każdym urządzeniem oraz wyświetlania na każdym ekranie.

Zaplecze techniczne stron które wdrażamy wykonane jest zgodnie z obowiązującymi zasadami nowoczesnego kodu - wpływa to pozytywnie na jakość pozycjonowania witryny w wyszukiwarkach np. Google.

Nowoczesny desing

Nie mówimy o sobie, że tworzymy ładne strony - pozwalamy naszym klientom ocenić to samodzielnie. Deklarujemy jednak, że wzory, które produkujemy są inspirowane obecnymi trendami oraz standardami i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Pasja do tworzenia oraz radość z każdego zadowolonego klienta każe nam się nieustannie rozwijać by zawsze być na bieżąco. Dlatego mamy pewność, że szablon, który stworzymy będzie wzmocnieniem wizerunku Twojej działalności.

Pozycja w Google

Wysoka pozycja w wyszukiwarkach umożliwia pozyskiwanie nowych klientów z obszarów lokalnych lub oddalonych od miejsca Twojej działalności. Liderem niewątpliwie jest Google, który informacje o Twojej firmie wyświetli nie tylko w wyszukiwarce ale także na mapie, w nawigacji lub w reklamach.

Z tego względu warto zadbać o bycie przyjaznym dla algorytmów Google’a. Jakość zaplecza tworzonych przez nas produktów sprawia, że strona jest uznawana za wartościowszą, a narzędzia analityczne które dostarczamy pozwolą Ci regularnie monitorować osiągane rezultaty.

WordPress

WordPress to system zarządzania treścią (z ang. CMS), niewątpliwie jeden z czołowych oraz najbardziej zaufanych na rynku. To na nim opieramy nasze produkty. Wybór rozwiązania, które jest ciągle rozwijane pozwala nam tworzyć bezpieczne oraz intuicyjne interfejsy dla naszych klientów.

Z pomocą WordPress’a zedytujesz teksty na swojej stronie, zmienisz dane adresowe lub nawet dostosujesz cały układ do swoich nowych preferencji, a to wszystko w przyjaznym panelu administracyjnym, bez żadnej wiedzy programistycznej.

Gwarancja i wsparcie

Jeśli wybierzesz nasze usługi możesz być pewien, że nie zostawimy Cię samego. Nawet jeśli nie skorzystasz z naszej oferty opieki, gwarantujemy dbałość o bezpieczeństwo oraz usuwanie wszelkich awarii przez 12 miesięcy za darmo.

W każdym momencie możesz poprosić nas o wsparcie w dalszym rozwoju witryny. Na Twoje życzenie zadbamy też o redukcje cen utrzymania środowiska serwerowego, domeny, kont e-mail.