+48 505 727 255 Zamów przez telefon
Sklepy i Serwisy
Wsparcie
koncepcyjne
Unikatowy
wizerunek
Nowoczesne
technologie
Opieka
techniczna
Narzędzia
analityczne
Gwarancja
i wsparcie
Wsparcie koncepcyjne

Posiadasz pomysł na sklep, serwis, a może bloga? Pomożemy Ci go zrealizować. Doradzimy w wyborze stylu, narzędzi, wesprzemy w budowie marki.

Uwielbiamy kreatywne koncepcje. Przedstaw nam swoją ideę, napijmy się kawy i porozmawiajmy o rozwoju Twojego biznesu.

Unikatowy wizerunek

W zbudowaniu skutecznej marki istotny jest rzucający się w oczy marketing. Kluczem do sukcesu jest wizerunek, który nie tylko zostanie dostrzeżony ale wzbudzi zaufajnie konsumenta i zaświadczy o rzetelności firmy.

Design który tworzymy wyróżnia się na tle konkurencji, a przy tym jest elegancki, stworzony z dobrym smakiem.

Nowoczesne technologie

Pomimo tego, że jesteśmy twórcami, sami utrzymujemy własne serwery oraz budujemy oprogramowanie. W związku z tym zawsze dbamy o to by pozostać na biężąco w kwestii aktualnych rozwiązań technologicznych.

Branża informatyczna nieustannie się rozwija, niemal każdego dnia wydawane są nowe, ulepszone narzędzia dla twórców. My idziemy z biegiem czasu, chętnie uczymy się nowych technologii, a naszym klientom oferujemy jedynie te wykorzystywane powszechnie, sprawdzone w boju.

Opieka techniczna

Przy bardziej zaawansowanych projektach przygotujemy dokumentację techniczną, która umożliwi dalszy rozwój aplikacji innej ekipie w przyszłości, a a dla Ciebie będzie instrukcją jak korzystać z systemu.

W przypadku systemów kontroli treści oraz sklepów oferujemy przeszkolenie z praktycznego wykorzystania naszego systemu. Nigdy nie pozostawimy Cię samego z problemem lub kwestią niezrozumiałą!

Narzędzia analityczne

W przypadku sklepów i aplikacji dobry monitoring jest rzeczą kluczową. Musisz być świadomy, które z Twoich produktów cieszą się największym zainteresowaniem oraz tym co zniechęca potencjalnych klientów przy finalizowaniu zamówienia - tzw. porzucony koszyk.

Dlatego poza produktem dostarczamy naszym klientom narzędzia analityczne, które poprawią skuteczność serwisu, zobrazują jego rozwój oraz ułatwią wprowadzanie ulepszeń w Twoim biznesie.

Gwarancja i wsparcie

Jeśli wybierzesz nasze usługi możesz być pewien, że nie zostawimy Cię samego. Nawet jeśli nie skorzystasz z naszej oferty opieki, gwarantujemy dbałość o bezpieczeństwo oraz usuwanie wszelkich awarii przez 12 miesięcy za darmo.

W każdym momencie możesz poprosić nas o wsparcie w dalszym rozwoju witryny. Na Twoje życzenie zadbamy też o redukcje cen utrzymania środowiska serwerowego, domeny, kont e-mail.